UAB "Arfekta" Autorizuotas STIHL serviso dileris

MB 545 V

Benzininė vejapjovė su "Vario" ratų pavara

Norite patogiai dirbdami turėti tobulą veją? Tai yra įmanoma naudojant VIKING MB 545 V vejapjovę. Tokią priežiūrą užtikrina galingas benzininis variklis, paprastas valdymas bei tvirtas, smūgiams atsparus polimerinis korpusas. 5 serijos vejapjovių pranašumas – dėmesys patogumui: jį užtikrina ergonominiai valdymo elementai, reguliuojama valdymo rankena bei ratų pavara, kuri gerokai paspartina darbą iki 1200 m² ploto vejose. Ši vejapjovė garantuoja didelę pjovimo galią ir naudojimo patogumą. VIKING MB 545 V yra labai ergonomiška ir jėgas tausojanti vejapjovė, su tolygiai reguliuojamo greičio funkcija. “Vario” pavara galima palaipsniui reguliuoti greitį – naudojantis prie valdymo rankenos pritvirtinta svirtimi. Tad visada galėsite pasirinkti idealų tempą. Ergonomiška valdymo rankena su minkšta danga dar didesniam komfortui. Lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis, yra sulenkiama, kad vejapjovę būtų galima laikyti sandėlyje ir perkelti į kitą vietą. 60 litrų talpos žolės surinkimo dėžė garantuoja, kad vienu kartu patogiai nupjausite didelius plotus, nesirūpindami nupjautos žolės ištuštinimu. Šis modelis pasižymi itin geru pjovimu ir žolės surinkimu. Dėl patobulinto oro cirkuliavimo žolės surinkimo dėžė užpildoma optimaliai. Šoninės oro angos nukreiptos į apačią. Žolės ir dulkės pučiamos žemyn dirvos link. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama. Aukštos kokybės, smūgiams atsparus polimerinis korpusas su šoninėmis apsauginėmis juostelėmis. Dideli, lengvai besisukantys ratai su dvieiliais rutuliniais guoliais. Įtaisytas laido laikiklis papildomai saugai užtikrinti.

Versija Kaina
MB 545 V
735,00 € (su PVM)

Variklio tipas "B&S" 675 RS serijos
Pavara "Vario"
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 96
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 82
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 4.10 / 2.05
Vejos plotas m² iki 1200
Pjovimo aukštis mm 25-80
Pjovimo plotis cm 43
Svoris kg 32
Žolės surinkimo dėžės tūris l 60

Standartinė įranga

 • Rankena pernešti
  Padeda lengviau kelti, taip pat veikia kaip buferis, apsaugantis korpusą atsitiktinio susidūrimo atveju.
 • Reguliuojamo aukščio rankena
  Rankena gali būti lengvai ir greitai pritaikoma įvairiam ūgiui išlaikant vejapjovės manevringumą ir stabilumą.
 • Sulenkiamos rankenos
  Dėl sulenkiamos rankenos VIKING vejapjoves yra lengva transportuoti ir patogu laikyti.
 • Polimerinis korpusas
  VIKING vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.
 • "ReadyStart"
  "ReadyStart" sumažina paleidimui reikalingą jėgą: vos vienas lengvas starterio laido truktelėjimas, ir variklis užsiveda.
 • Savaeigės
  Priklausomai nuo modelio, VIKING savaeigės vejapjovės gali būti su vieno, trijų greičių arba kintama "Vario" pavara. Tik atlenkiame pavaros svirtį ir vejapjovė pradeda judėti. Idealu dideliems vejos plotams.
 • Vario pavara
  "Vario" pavara naudinga pjaunant veją tuomet, kai yra dideli plotai ar švelnios nuokalnės. Nustačius valdymo rankenėlę vejapjovė pradeda judėti.
 • Keičiamos šoninės juostelės
  Šoninės juostelės apsaugo, kai judama šalia sienų ir kampų. Kai jos susidėvi, gali būti pakeistos kitomis.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia kairėje korpuso pusėje, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 7 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Lengvai važiuojantys ratai
  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.
 • Patogi žolės surinkimo dėžė
  Surinkimo dėžė gali būti užpildyta 100%, tai užtikrina optimizuota korpuso forma ir oro srauto judėjimas. Žolė, prieš ją nupjaunant, yra oro srauto pakeliama į viršų. Dviejų dalių surinkimo dėžė yra patogi, kai ją reikia ištuštinti.
 • Integruotas žolės lygio indikatorius.
  Visos VIKING vejapjovės žolės surinkimo dėžėje turi integruotą žolės lygio indikatorių, kuriam nusileidus - parodoma kada surinkimo dėžė yra pilna.
 • Peiliai su sparneliais
  Peiliai su sparneliais kartu su aerodinaminiu korpusu sukuria stiprų oro srautą, kuris pakelia žolę dar prieš ją nupjaunant.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo funkcija
  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.
 • Mulčiuojantis peilis
  Mulčiuojantis peilis nupjauna žolę, ją susmulkina į smulkius gabaliukus. Kai naudojama surinkimo dėžė, smulkiai nupjauta žolė surenkama į dėžę ją pilnai užpildant. Kai naudojamas mulčiavimo įdėklas susmulkinta žolė paliekama dirvožemyje.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.