UAB "Arfekta" Autorizuotas STIHL serviso dileris

Kelnės „ADVANCE X-FLEX“

Su „AVERTIC™ pro lite“ pjovimo apsauga

Pagamintos iš itin lengvo, laidaus orui „AVERTIC™ pro lite“ nuo įpjovimų saugančio audinio, sukurta specialiai STIHL.(EN 381). Ši šešių sluoksnių medžiaga 20 proc. lengvesnė nei naudota „ADVANCE“ modeliui. Juoda ir ryškiai oranžinės spalvos, specialiai pasiūtas kelnių prarėžas nevaržo judėjimo laisvės, ypatingai tvirtas išorinis audinys, elastingas ir laidus orui, elastingos ir vandeniui atsparios kelių apsaugos, įplyšimams ir vandeniui atspari apatinė klešnių dalis, atsparus nešvarumams audinys, ilgi vėdinimo užtrauktukai užpakalinėje kelnių srityje.

Versija Kaina
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis XS
312,50 € (su PVM)
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis S
312,50 € (su PVM)
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis M
312,50 € (su PVM)
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis L
312,00 € (su PVM)
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis XL
312,50 € (su PVM)
Apsauginės kelnės „ADVANCE X-FLEX“, dydis XXL
312,50 € (su PVM)

Svoris kg 1) 1,3
Dydis XS-XXL
Pjovimo apsaugos sluoksniai 6
UV apsaugos koeficientas 40+
Apsaugos lygis 0
FPA išbandytas Taip
  • 1) 52 dydžio
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.