UAB "Arfekta" Autorizuotas STIHL serviso dileris

Pjovimo grandinių alyva "BioPlus"

Neteršia gamtos, aukštos kokybės

Nekenkia aplinkai, išskirtinės tepimo ir sukibimo savybės. STIHL "BioPlus" alyva dirvoje visiškai suyra per trumpiausią laiką, nes yra pagaminta augaliniu pagrindu (patikrinta pagal OECD 301 B). Ji buvo apdovanota Vokietijos aplinkosaugos ženklu "Mėlynasis angelas" ir Europos aplinkosaugos ženklu.

Versija Kaina
Pjovimo grandinių alyva "BioPlus", 5 l
23,00 € (su PVM) (Bazinė kaina už 100 ml 0,46 €)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.